ÖVRIGT / Smycken / Armring 4515647
nr 451 5647
Armring
med sötvattenspärla, guld, 1800-tal, otydliga stämplar, 15, 4 g
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 12 februari 2007
12/2 15:18:46